Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu.

Jeśli masz pytania zapraszamy do kontaktu mailowego: info@wildwoodstories.pl.

FAQ

Często zadawane pytania

Czy można zarezerwować produkt przed aktualizacją?

Od kwietnia 2022 tak! Po kilku latach zmieniliśmy model naszego działania online. Stało się tak głównie dlatego, że nasza druga firma (www.uruluharmony.pl) rozwija się w szybkim tempie i Ula, która dotąd robiła zdjęcia i nagrywała story ma teraz na to mniej czasu. W związku z tym Sebastian zwiększy swoją działalność na instagramie. Zobaczycie więc więcej z życia w pracowni, a produkty, które powstają będą od razu do zarezerwowania.

Czy wykonujecie meble na zamówienie?

Jesteśmy małą pracownią stolarską, Sebastian wszystkie modele projektuje i wykonuje własnoręcznie. Obecnie pracujemy tylko na własnych modelach. 

Czy mogę zamówić wasz model w innym wymiarze?

Często dostajemy pytania czy można zamówić dany model z naszej pracowni w innym wymiarze. Często bierzemy wasze sugestie i propozycje pod uwagę, jeśli są one możliwe do wykonania. Nie przyjmujemy jednak typowych zamówień z dwóch powodów. Po pierwsze, mamy  ogranicznoną ilość drewna- wszystko zależy od tego co uda nam się "upolować". Czasem mamy więcej grubych dech, czasem raczej cieńsze deski i to determinuje jakie modele w danym czasie wykonujemy. Po drugie- dziki dąb ma to do siebie, że za każdym razem wygląda inaczej. Nie chcemy przyjmować zamówień, bo może okazać się, że konkretny kawałek drewna wybrany pod wasze zamówienie nie przypadnie wam do gustu. Działamy więc tak, że przyjmujemy wasze sugestie i możecie podejrzeć na story pracę nad danym modelem-jeśli wpadnie wam w oko- od razu możecie go zarezerwować.