Wild Wood Stories tworzą Sebastian i Ula.

Sebastian Przybysz siedzi za sterami stolarni.

Ula Urbańska robi zdjęcia, projektuje stronę, pisze teksty. Tworzy też markę z organicznymi i etycznymi olejkami eterycznymi Urulu Harmony (www.uruluharmony.pl)

Jako Wild Wood Stories działamy od 2016 roku.

Od początku wiedzieliśmy, że chcemy pracować z drewnem dębowym, ale trochę czasu zajęło nam dopracowanie naszego charakterystycznego choć prostego stylu oraz modelu biznesowego, który najbardziej do nas pasuje. 

Na początku mieliśmy wiele pomysłów na to jak może wyglądać Wild Wood Stories.

Historia Wild Wood Stories

Długo myśleliśmy, że naturalnym krokiem w rozwoju firmy jest duża stolarnia, pracownicy, dużo zamówień. Firma się rozwijała, przybywało pracowników, ale w praktyce okazało się, że to wcale nie jest to co lubimy, to nie nasza bajka.

Lubimy pracować sami, zanurzając się w polu kreatywności i efektywnego działania. Postanowiliśmy więc, że Wild Wood Stories pozostanie kameralną firmą, a wszystkie drewniane modele będą robione wyłącznie przez Sebastiana.

Musieliśmy więc dopasować model firmy pod nasze możliwości.

Zrezygnowaliśmy z zamówień indywidualnych na rzecz regularnej dostępności asortymentu w naszym sklepie online.

Dzięki temu możemy utrzymać przystępne ceny, pracować nad nowymi modelami, a nasi obserwatorzy zawsze wiedzą, kiedy można spodziewać się nowości.

Bardzo nam dobrze tu gdzie teraz jesteśmy. Mamy poczucie, że w końcu, po kilku latach, Wild Wood Stories przybrało najprzyjemniejszej dla nas formy.

Mamy nadzieję, że również Wy doceniacie kameralność Wild Wood Stories i czujecie radość i spokój jakie towarzyszą nam w tworzeniu kolejnych nowości.