Stolarnie w których możesz zamówić swój wymarzony projekt.

Szukacie firmy, która wykonuje indywidualne i spersonalizowane zamówienia?

Jako Wild Wood Stories nie tworzymy już pod zamówienie. Wynika to z modelu biznesowego jaki wybraliśmy po czterech latach działalności. Bywały momenty, kiedy czas oczekiwania na zamówione u nas sięgał aż sześciu miesięcy. Nie była to ani dla nas, ani dla klientów komfortowa sytuacja. Naszym celem jest obecnie utrzymanie przystępnych cen (o które trudniej przy zamówieniach indywidualnych) i zapełnienie sklepu modelami dostępnymi od ręki, abyście już parę dni po dokonaniu zamówienia mogli się cieszyć produktami Wild Wood Stories.

Nie każdemu jednak ten model biznesowy odpowiada. Niektórzy uwielbiają nowe wyzwania i różnorodność form, które pojawiają się przy zamówieniach indywidualnych.

W tym artykule chciałabym Wam przedstawić kilku utalentowanych i pełnych pasji stolarzy, którzy pomogą w realizacji Waszych drewnianych pomysłów. Łącząc swoje doświadczenie i wiedzę na temat obróbki drewna zrobią meble i dekoracje, które będą tworzyć niepowtarzalny wystrój Waszego domu lub mieszkania.

Rustykalnie lub industrialnie

Robimy Blaty to stolarnia, w której zamówicie na wymiar blaty do kuchni, łazienki lub salonu idealnie pasujące do stylu całego wnętrza. Blat z oflisem podkreśli romantyczny i rustykalny charakter pomieszczenia, z kolei szczotkowany i postarzany nada mu industrialnego klimatu. Do wyboru macie drewno dębowe i jesionowe.

IG: @robimy_blaty, 

e-mail: info@robimyblaty.pl

@robimy_blaty

@robimy_blaty

Prosto i klasycznie

Mateusz Górski z marki górski.design specjalizuje się w prostych, klasycznych meblach z drewna jesionowego. W jego ofercie znajdziecie toaletki, konsole czy stoliki kawowe oraz dekoracyjne deski i świeczniki. Stosuje różne techniki do tworzenia unikatowych projektów, takie jak nowoczesną technikę łączenia drewna z żywicą epoksydową lub tradycyjną japońską technikę shou sugi ban, czyli opalania deski ogniem.

IG: @gorski.design, 

e-mail: gorski.design@outlook.com

@gorski.design

@gorski.design

Drewno i metal

Takie połączenie oferuje Piotr Reszela, czyli Drugie Życie Dechy. W swojej pracy wykorzystuje on metal oraz lite drewno dębu, orzecha i jesionu w wyniku czego powstają oryginalne stoliki, stołki i hookery w loftowym stylu. Jego blaty i siedziska oddają naturalny charakter drewna, podkreślając barwność i nieregularność słojów. W sprzedaży znajdziecie również deski o nietypowych kształtach, patery i świeczniki.

IG: @drugie_zycie_dechy,

e-mail: drugiezyciedechy@gmail.com

@drugie_zycie_dechy

@drugie_zycie_dechy

Desenie i mozaiki

Marcin Gralak jest stolarzem lubiącym łączyć ze sobą różne gatunki drewna. Uzyskuje przy tym kolorowe desenie i mozaiki z których powstają bardzo ciekawe deski. W szczególności jednak Marcin upodobał sobie pracę z drewnem orzecha włoskiego. Znajdziecie u niego stoły i stoliki wykonane z plastrów pnia. Są to propozycje bardzo wyraziste, dodające charyzmy każdemu wnętrzu.

IG: @spaww_marcingralak,

e-mail: marcin.gralu@gmail.com

@spaww_marcingralak

@spaww_marcingralak